Reklamiranje SAMP servera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ge-Force Roleplay....

Go down

Ge-Force Roleplay.... Empty Ge-Force Roleplay....

Postaj  Necke pet lip 06, 2014 10:59 pm

Server IP:178.33.216.101:8888
Forum:Ge-Force

Za početak lijep pozdrav svima. Želimo Vas obavijestiti da je stari SA:MP Role Play server pod imenom Geforce Roleplay otvoren. Naša zajednica se temelji na dosta starih igrača sa bivšeg nam GeForce-a i iskusnih Roleplayer-a koji su u SA:MP svijetu već dosta godina.
Zašto baš mi i po čemu smo drugačiji od ostalih?

Pitate se zašto baš mi naspram puno drugih dobrih Role Play Servera? Puno je razloga, ali ukoliko Vam je dosta DeathMatcha i Stunt Servera, nemarnih igrača te administracije na ostalim serverima mi smo pravi izbor za Vas. Za razliku od njih mi Vam nudimo prijateljsku Administraciju te susretljivi Game Admin i Game Master Team, dobre igrače te zagarantiranu 24/7 zabavu na našem Serveru i Forumu.Server se sastoji od novog gamemoda, te mnogo unikatnih ideja od novih poslova sve do različitih unikatnih ideja i stvari.Na početku igre bili bi dobro da posjetite naš forum gdje možete pročitati sva Roleplay pravila te ih malo proučite, jer se morate pridržavati tih Pravila za vrijeme igre na našem Serveru.Garantiramo vam nezaboravnu zabavu, dobar provod i najvažnije od svega dobro i prijateljsko druženje. Za još bolji ugođaj tu je i naš forum na kojemu isto tako možete ubiti vrijeme uz zabavne igre, nekakve kvizove i uz ostale susretljive forumaše koji će vam pomoći oko bilo kojeg problema, bio to problem oko vašeg računala, pravila u igri ili nečega sasvim desetoga.

Necke

Broj postova : 1
Join date : 28.05.2014

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.